سرفصل دوره 

 

حسابداری به منظور جوابگویی به نیازهای انسان به وجود آمده است. به همین دلیل با گذشت زمان و به موازات گسترش فعالیت های اقتصادی و افزایش پیچیدگی آن ، هدفها و روش های حسابداری برای جوابگویی به نیازهای اطلاعاتی، توسعه یافته است، چرا که اشخاص، شرکت ها و دولت برای تصمیم گیری در مورد توزیع مناسب منابع مالی نیاز به اطلاعاتی قابل اتکا دارند که این اطلاعات را به یاری آموزش گام به گام حسابداری (آموزش قدم به قدم حسابداری) می توان به دست آورد.
از سوی دیگر انجام سرمایه گذاری یکی از مواد ضروری و اساسی در فرآیند رشد و توسعه اقتصادی کشور است و سرمایه گذاران نیز از بعد عرضه سرمایه، تا حد امکان سعی دارند منابع مالی خودرا به سویی سوق دهند که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد، یعنی به دنبال برآورد ریسک سرمایه گذاری ها خواهند بود. این در حالی است که یکی از مبانی اساسی برای محاسبه ریسک بازار شرکت ها، استفاده از اطلاعات تولید شده توسط سیستم حسابدای است.
دوره حسابداری ویژه بازارکار از جمله دوره های تکمیلی از مقدماتی تا پیشرفته می باشد که هدف از برگزاری چنین دوره ای، آموزش مباحث حسابداری در یک مدت زمان معین بصورت کاملا کاربردی و عملکردی است.

بازار کار دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار: این دوره به شیوه ای طراحی شده که دانشجو با گذراندن آن تمام مطالب و ورود به بازار کار حسابداری را به صورت عملکردی و سیستمی آموزش می بیند و برای ورود می تواند در تمام پوزیشن های حسابداری فعالیت کند.

مخاطبین دوره حسابداری ویژه بازار کار: دانشجویان حسابداری، افرادی که به صورت تجربی وارد حرفه حسابداری شده اند، علاقمندان به کار حسابداری در هر رشته ای(مبتدی).

 شیوه برگزاری کلاس حسابداری ویژه بازار کار: نیمی از دوره بصورت تئوری و نیمه دیگر دوره بصورت سیستمی در داخل سایت برگزار می شود.

معرفی مدارک پایان دوره مدرک دوره حسابداری ویژه بازار کار:
قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد.

عناوین دروس ما

  • حسابداری مالی خدماتی

  • حسابداری مالی بازگانی

  • حسابداری مکانیزه با نرم افزار هلو و حقوق و دستمزد