با دوره های مجتمع فنی تهران به فکر آینده خود باشید

مجتمع فنی تهران در سال 1358 با هدف اجرای دوره های مهارت محور در زمینه تعمیرات رادیو و تلویزیون که در زمان خود از اهمیت بالایی برخوردار بود افتتاح گردید، سپس به مرور وارد دنیای کامپیوتر شده و کم کم با ورود سیستم های کامپیوتری و همینطور رواج سیستم عامل MS-DOS وزنه مهمی در آموزش کامپیوتر در سطح ایران شد، هم اکنون نام مجتمع فنی تهران یک برند محبوب و مطمئن آموزشی و در واقع بزرگ ترین مرکز آموزشی بخش خصوصی است.

به دلیل کیفیت مناسب این نمایندگی در برگزاری دوره های تخصصی از جمله دوره های نرم افزارهای فنی و مهندسی،  برنامه نویسی و وب، سئو، هنر و معماری، عکاسی و .. دارای مدارک آموزشی بسیار معتبر در سراسر کشور و حتی شناخته شده در بسیاری کشورهای جهان می باشد و اما مهمترین عامل انتخاب اساتید برتر در این نمایندگی بوده است، ما بر آن بوده ایم که همواره فضای خوب و متعاملی را برای حضور بهترینها فراهم کنیم.
دوره های در حال برگزاری این مجتمع را می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

مزایای مجتمع فنی تهران(نمایندگی قم):

– برترین برند آموزشی کشور
– ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از مجتمع فنی تهران به عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
– حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
– استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور

 

مجتمع فنی تهران نمایندگی قم(بوعلی) از برترین نمایندگی ها است که با حضور اساتید برتر در این مجموعه، رضایت دانشجویان خود را کسب کرده است.
دوره های مختلف در حوزه کامپیوتر، عکاسی، طراحی دوخت، معماری و … در این مجتمع در حال برگزاری است و اگر دوره ای که مدنظر شما است در این مجتمع برگزار نمی شود، کافی است با همکاران ما در ارتباز باشید تا در اسرع وقت و با بهترین اساتید برگزار شود.